Koniec aukcji miejsca VIP podczas gali KSW Colosseum na PGE Narodowym

Kwotą 5 600 zł zakończyła się licytacja ekskluzywnych miejsc VIP na galę KSW Colosseum, które spółka PL.2012+, operator PGE Narodowego, przekazała na tegoroczną licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca aukcji już 27 maja weźmie udział w najważniejszej imprezie MMA tego roku w Polsce. Tego dnia na PGE Narodowym odbędą się walki największych gwiazd KSW.

Nowe trasy wycieczek na PGE Narodowym już od marca

Przygotowaliśmy dla Was nową i bogatszą ofertę wycieczek po PGE Narodowym. Już od 1 marca trasę piłkarza zastąpią "Piłkarskie emocje", trasa ekskluzywna zmieni swoją nazwę na "Poczuj się jak VIP", a pod hasłem "Dotknij historii" znajdziecie dawną trasę historyczną. Dodatkowo wprowadzone zostały 4 zupełnie nowe trasy: PGE Narodowy dla juniora, PGE Narodowy dla seniora, Ekspresowy PGE Narodowy i Lekcja historii.

Bilety na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że ustalona została struktura cen biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017. Inaugurujący mistrzostwa Starego Kontynentu mecz Polska - Serbia odbędzie się 24 sierpnia 2017 r. na PGE Narodowym.