Nowa gwiazda polskiego żużla

Bartosz Zmarzlik, aktualny brązowy medalista indywidualnych mistrzostw świata jest powszechnie uznawany za największy talent polskiego żużla od czasów Tomasza Golloba. Sport jest dla niego wszystkim, choć lubi rekreacyjne wędkowanie, a gdyby sam miał oddać głos w 82. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2016, to pewnie na Anitę Włodarczyk lub Roberta Lewandowskiego. Są duże szanse na to, że będzie stał u ich boku podczas styczniowej gali. Kibice żużla gremialnie oddają bowiem na niego swoje głosy.

Zimowy Narodowy zaprasza w Święta

Przed nami Święta i kilka dni wolnego. Wszyscy, którzy chcieliby spalić poświąteczne kalorie i spędzić aktywnie czas, mogą pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, czy poszaleć na skateparku, a to wszystko na Zimowym Narodowym, który zaprasza przez całe Święta i przerwę świąteczną. Goście mogą skorzystać również z bezpłatnych biletów w ramach akcji „Rusz się po Świętach Warszawo”.

Wybierasz się na wycieczkę w Święta? Sprawdź harmonogram

Uprzejmie informujmy, iż w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, w dniach 24-25 grudnia 2016 r. oraz od 31 grudnia 2016 r. do 1 stycznia 2017 r. zwiedzanie PGE Narodowego z przewodnikiem i punkt widokowy na górnej trybunie areny będą niedostępne. Na zwiedzanie oraz punkt widokowy zapraszamy w dniach 26-30 grudnia 2016 r. oraz od 2 stycznia 2017 r.