KSW na PGE Narodowym

KSW po raz kolejny robi krok milowy dla sportów walki nad Wisłą. Już 27 maja największa organizacja MMA w Europie zorganizuje galę na największym obiekcie sportowym w Polsce, PGE Narodowym w Warszawie.

Warszawa wieńczy świąteczną trasę ciężarówek Coca-Cola!

W ramach partnerstwa Coca-Cola i Zimowego Narodowego już jutro odbędzie się wyjątkowy event. Jedna z legendarnych amerykańskich ciężarówek... wjedzie na płytę Stadionu. Tym samym kończy się Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Cola, które to właśnie z Warszawy ruszyły grudniowym konwojem w Polskę. Na obecnych czeka możliwość wykonania personalizowanej puszki Coca-Cola i zdjęcia z kultowym, współczesnym pojazdem Świętego Mikołaja.

''Rusz się po Świętach Warszawo'' 2016

Już po raz drugi, od 26 do 28 grudnia warszawiacy i goście odwiedzający stolicę będą mogli spalić poświąteczne kalorie w ramach akcji „Rusz się po Świętach Warszawo”. Jazda na łyżwach, animacje i konkursy na lodowisku dla dzieci i dorosłych pozwolą zgubić nadwyżkowe kilogramy. Wystarczy pobrać bezpłatne zaproszenia, aby spędzić aktywnie czas z bliskimi na wybranych slotach na Zimowym Narodowym.