Zenon Plech: Polacy okrzepli i muszą walczyć o medale

— Jesteśmy potęgą żużla i najwyższy czas, aby nasi młodzi zawodnicy totalnie zdominowali Grand Prix — uważa Zenon Plech, wicemistrz świata i jedna z legend polskiego żużla. Przypomnijmy, że były zawodnik Stali Gorzów i Wybrzeża Gdańsk przed tegoroczną edycją Grand Prix wraz z Markiem Cieślakiem, trenerem kadry narodowej, czuwał nad prawidłowym przygotowaniem toru do zawodów na PGE Narodowym.

Odkryj stałe atrakcje PGE Narodowego

W związku z pytaniami kierowanymi do PL.2012+, operatora PGE Narodowego, o Oceanarium Prehistoryczne 3D uprzejmie informujemy, że ta atrakcja od 1 września 2016 r. jest niedostępna na terenie naszego obiektu. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną przez 7 dni w tygodniu - wycieczkami z przewodnikiem oraz Miniaturowym Światem, czyli mobilną makietą kolejową.

Informacja spółki PL.2012+ na temat systemów i zabezpieczeń na PGE Narodowym

Zarząd spółki PL.2012+ informuje, że w 2016 roku przeprowadzono szczegółowe kontrole wszystkich systemów bezpieczeństwa, w tym zabezpieczeń przeciwpożarowych. Prace te związane były między innymi z organizacją szczytu NATO na terenie PGE Narodowego. Wysoka sprawność tych systemów była podstawowym i koniecznym warunkiem dopuszczenia obiektu do organizacji obrad Paktu Północnoatlantyckiego.