Centrum Konferencyjne


Centrum Konferencyjne Stadionu Narodowego w Warszawie to największy kompleks konferencyjny w Warszawie. Zostało zaprojektowane tak, by spełniać rozmaite wymagania Najemców.

Pomieszczenia Centrum można z łatwością adaptować według indywidualnych potrzeb, tworząc dowolne konfiguracje sal i ich wyposażenia. Centrum jest doskonałym miejscem do organizowania szkoleń, warsztatów, konferencji, a nawet targów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć sal konferencyjnych, z których dwie wyposażone są w system mobilnych ścian dźwiękoszczelnych, dających możliwość wyodrębnienia dodatkowych trzech sal stuosobowych.

Centrum Konferencyjne plan ogólny

Łącznie Centrum oferuje dziesięć pomieszczeń dla 1920 osób. Każda z sal daje możliwość dowolnego zaplanowania przestrzeni i układu krzeseł w wybranej konfiguracji, np. ustawienie teatralne, szkolne czy w podkowę.

Wszystkie sale mają dostęp do sieci Wi-Fi i Digital Signage.

Zaawansowana infrastruktura Centrum dostosowana jest również do organizacji luksusowych bankietów i poczęstunków, a przestrzenne foyer w centralnej części kompleksu umożliwia mniej oficjalne spotkania podczas przerw. Wszystko dla wygodnej i wydajnej pracy naszych Partnerów.

Sale Londyn i Paryż mogą zostać podzielone na trzy mniejsze o powierzchni 181, 169 i 156 m2 i pojemności 120 osób każda.

Centrum Konferencyjne plan sale


Skontaktuj się z nami!


Dział Sprzedaży
tel. (22) 295 95 55
e-mail:

PL.2012+ Sp. z o.o.

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa