Partnerstwa Korporacyjne

Współpraca z silnymi biznesowo i odpowiedzialnymi społecznie partnerami korporacyjnymi jest jednym z filarów długofalowej strategii stadionu PGE Narodowy, w tym budowy silnej marki tego miejsca. Przykłady najefektywniej zarządzanych obiektów na świecie pokazują, że właściwie zbudowana i zarządzana struktura partnerstw korporacyjnych jest istotna nie tylko z perspektywy zapewnienia tym arenom finansowania i dobrego tempa rozwoju, ale także jest niezwykle korzystna dla podmiotów wiążących swoje marki oraz działania marketingowe i sprzedażowe z danym obiektem. Dotyczy to zarówno partnera tytularnego jak i innych kategorii oficjalnych sponsorów i partnerów.PARTNER TYTULARNY


PGE Polska Grupa Energetyczna
SPONSOR GŁÓWNY


PGE Polska Grupa Energetyczna jest liderem sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE. PGE inwestuje także w nowoczesne i przyjazne środowisku technologie, takie jak energetyka wiatrowa i wodna, dzięki czemu produkuje coraz więcej czystej energii pochodzącej z odnawialnych źródeł.


OFICJALNI SPONSORZY


TYSKIE
OFICJALNY SPONSOR DOSTAWCA PIWA


TYSKIE jest Oficjalnym Sponsorem Dostawcą Piwa na PGE Narodowy. Na stadionie sprzedajemy piwo TYSKIE Jasne Lekkie, uwarzone z myślą o wydarzeniach sportowych na dużych obiektach, o zawartości nie przekraczającej 3,5% alk.


Coca-Cola
Partner Biznesowy Dostawca Napojów Bezalkoholowych

Coca-Cola to marka, która wspiera sport już od niemal 100 lat. Sponsoruje największe imprezy – Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Igrzyska Olimpijskie. Wyznajemy wspólne wartości. Liczą się dla nas wiedza, tradycja i doświadczenie, a przede wszystkim aktywny styl życia. Dzięki partnerstwu z Coca-Colą PGE Narodowy to miejsce sprzyjające przeżywaniu pozytywnych emocji i dzieleniu się radością.


New Balance
PARTNER SPORTOWY

New Balance to amerykańska i jednocześnie jedna z najstarszych marek sportowych na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności jej celem nadrzędnym, a zarazem wyzwaniem, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. New Balance to kompleksowa oferta obuwia, tekstyliów i akcesoriów sportowych, ale także lifestylowych. Marka łączy w sobie innowacyjne technologie i systemy zastosowane w obuwiu i odzieży sportowej oraz oryginalny styl nawiązujący do amerykańskiego retro w rzeczach lifestylowych.


OFICJALNI DOSTAWCY


Sodexo Polska
OFICJALNY DOSTAWCA USŁUG CATERINGOWYCH


Prestiżową obsługę cateringową we wszystkich punktach gastronomicznych znajdujących się na PGE Narodowym zapewnia firma Sodexo Polska.


Trawnik Producent
OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY


Każdy mecz na PGE Narodowym to wielkie widowisko. Koncert świateł, elektryzujący doping i porywająca gra piłkarzy. Szybkie akcje, celne strzały i spektakularne bramki nie byłyby możliwe, gdyby nie światowej klasy nawierzchnia. Najwyższą jakość murawy na każdy mecz dostarcza i montuje firma Trawnik Producent.Kontakt

e-mail: