Wycieczki

Wybierasz się na wycieczkę na PGE Narodowy?
Sprawdź dostępne
terminy w sklepie.


PGE Narodowy jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Teraz każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Na zwiedzających czekają cztery niezwykłe trasy: piłkarza, ekskluzywna, historyczna, znani i lubiani oraz punkt widokowy na górnej trybunie stadionu.

Dodatkowo, z myślą o najmłodszych odwiedzających stadion, przygotowaliśmy specjalną trasę dedykowaną dla grup dzieci do 6 lat. Tutaj dowiesz się więcej o trasie przedszkolaka.

Wycieczki dla osób indywidualnych nie wymagają wcześniejszej rezerwacji, natomiast o uczestnictwie decyduje kolejność zakupu biletu (maksymalnie w wycieczce wziąć udział może 55 osób). Wycieczki dla osób indywidualnych odbywają się bez względu na minimalną liczbę uczestników.

Udział grupy zorganizowanej wymaga rezerwacji - poznaj szczegóły. Już teraz mogą Państwo za pośrednictwem naszego telefonu i adresu e-mail dokonać również rezerwacji grupowej na zwiedzanie Prehistorycznego Oceanarium 3D. Poznaj szczegóły oferty.

Sprawdź pełny cennik zwiedzania. Honorujemy też ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom przysługuje 50% zniżka na zakup biletów po okazaniu imiennej karty. Sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w kasach.

Kasy, w których osoba indywidualna może kupić bilet uprawniający do zwiedzania lub opiekun wcześniej zarejestrowanej grupy odebrać zgłoszoną liczbę biletów czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 09:45 do 20:45 i przyjmuje płatności gotówką oraz kartami płatnicznymi. Najwygodniej dostać się do recepcji i kas wchodząc bramą numer 1 od strony Al. Zielenieckiej.


Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem wycieczek, który jest również dostępny na terenie PGE Narodowego.

Warto skorzystać:
  • Dla wszystkich odwiedzających PGE Narodowy przygotowaliśmy wyjątkową atrakcję - FOTOBUDKĘ. Zachęcamy do zrobienia pamiątkowego zdjęcia!
Zobacz: informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Kontakt

Tel. +48 22 295 95 95 (czynny od poniedziałku do piątku w godz 9:30 - 18:00)
e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl