Akredytacje


Trwa proces akredytacyjny na rewię "Kings On Ice. Tribute to Chopin", będącą jednocześnie wielkim finałem Zimowego Narodowego.

To światowej klasy show na lodzie w wykonaniu najlepszych łyżwiarzy, w tym mistrzów olimpijskich. "Kings On Ice. Tribute to Chopin" w spektakularny sposób łączy elementy rozrywkowe ze sportem, klasyczne łyżwiarstwo z akrobacjami na łyżwach i wyjątkową muzyką.

"Kings On Ice. Tribute to Chopin" to dwa programy, dowolny i do muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu Włodka Pawlika, zdobywcy nagrody Grammy.

Jednym z głównych bohaterów show jest Jewgienij Pluszczenko, który znajduje się w gronie najbardziej utytułowanych współczesnych łyżwiarzy świata. W show zaprezentuje się również Stephane Lambiel i Adelina Sotnikova, mistrzyni olimpijska z Soczi.

Kings On Ice już od 7 lat gości na najbardziej spektakularnych obiektach na całym świecie przyciągając tłumy widzów. Już po raz drugi, 27 lutego o godzinie 19.30, gwiazdy show wystąpią w Warszawie na finał Zimowego Narodowego z dwoma nowymi programami.

Aby wziąć udział w procesie akredytacyjnym, kliknij na poniższy link: