Przetargi English

Aktualności

Weekend pełen wydarzeń na Narodowym


Mikołaj z Trójką na Stadionie to super impreza, którą 6 grudnia świętujemy ponowne otwarcie Stadionu Narodowego dla publiczności po szczycie klimatycznym COP19.

więcej

Targi Education UK 2013


Uczysz się, studiujesz i myślisz o nauce w Wielkiej Brytanii, ale nie wiesz od czego zacząć? Spotkaj się z przedstawicielami i przedstawicielkami szkół i uczelni brytyjskich na Stadionie Narodowym!

więcej

Mikołaj z Trójką - informator


Niezbędne informacje dla uczestników imprezy Mikołaj z Trójką na Narodowym, która odbędzie się 6 grudnia 2013 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp wolny!

więcej

Metallica na Sonisphere Festival 2014


Metallica ogłasza koncert podczas Sonisphere Festival 2014 latem w Polsce. "Metallica by request" - zespół zaprasza fanów do tworzenia set listy na każdy koncert!

więcej

Najlepsze zdjęcia listopada!


Pierwsza edycja konkursu na Zdjęcie Miesiąca rozstrzygnięta! Zobaczcie najlepsze fotografie Stadionu Narodowego, wykonane przez naszych Internautów.

więcej

Rajd Barbórka z serwisem na Narodowym


Tegoroczny Rajd Barbórka zaskoczy nie tylko nowym harmonogramem, ale także niezwykłą lokalizacją strefy serwisowej, która zorganizowana zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. To całkowita nowość w tegorocznym rajdzie i obowiązkowy punkt w planie logistycznym każdego prawdziwego kibica!

więcej
Sklep
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij