Wycieczki z przewodnikiem

Data: Poniedziałek - niedziela, godz. 10:00 - 20:00

Punkt Widokowy: Zastanawiasz się jaki jest Nasz Stadion? Poznaj go z magicznego miejsca. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Punkt Widokowy. To dwa sektory dolnej trybuny na których możesz przebywać tak długo ile tylko chcesz.

Punkt Widokowy 10:00-16:00 (dni powszednie)

Uwaga: na czas Zimowego Narodowego, do 20 lutego, Punkt Widokowy będzie czynny tylko w dni powszednie do godz. 16:00 - w pozostałych godzinach i w weekendy zamiast tego zapraszamy na płytę, bilet "inne atrakcje" Kup Online 

Trasa Piłkarza: Droga piłkarza bez tajemnic! Na własnej skórze przekonaj się, którędy piłkarze przybywają na stadion, zobacz jak wygląda Strefa Zawodnicza, poznaj zakamarki piłkarskiej szatni, wejdź na płytę boiska, a na koniec wczuj się w rolę piłkarza w pomeczowej Sali Konferencyjnej.

Trasa Ekskluzywna: Poczuj się wyjątkowo, tak jak czują się nasi wyjątkowi goście. Poznaj trasy, którymi poruszają się fani piłki w czasie meczu, odwiedź również strefę VIP, wejdź do loży VIP i przekonaj się, jaki jest z niej widok. Sprawdź, w jakich warunkach przebierają się piłkarze przed meczem oraz jak pracują dziennikarze w czasie imprez.

Trasa Historyczna: Chcesz zgłębić historię Stadionu X-lecia? Dzięki tej wycieczce możesz zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami oraz ciekawostkami z czasów funkcjonowania Stadionu. Jedną z atrakcji będzie przejście przez tunel, który pozostał niemal w nietkniętej postaci od 1955 roku. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko usłyszeć co też dotknąć kawałka historii! Prowadzą ją Wojciech Biliński (Wtorek 12:00, Czwartek 17:00, Niedziela 17:00) oraz Stefan Szczepłek (Sobota 12:00).

Znani i lubiani: Znani i lubiani opowiedzą nie tylko o Stadionie Narodowym! Na wycieczki z pasjonatami futbolu Stefanem Szczepłkiem (soboty) i Tomaszem Wołkiem (niedziele) zapraszamy o godz. 14:30.

Ostatnia wycieczka rusza o 19:00.

Więcej informacji: http://www.stadionnarodowy.org.pl/wycieczki


Powrót