Data: 7 października 2017 roku, godz. 12.00-17.00
Organizator: Fundacja Zwalcz Nudę
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego
Bilety: Wstęp bezpłatny
Wejście na wydarzenie: Od strony ulic Targowej, Zielenieckiej i Siwca
Więcej informacji: www.narodowydziensportu.pl

Fundacja Zwalcz Nudę oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki zapraszają na piątą odsłonę ogólnopolskiej inicjatywy. Narodowy Dzień Sportu 2017 roku to tysiące bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępnych dla wszystkich chętnych.

— Narodowy Dzień Sportu dedykowany jest każdemu Polakowi. Jeżeli rozpoczynasz przygodę ze sportem - udział w NDS pomoże Ci znaleźć odpowiednią dyscyplinę. Jeżeli uprawiasz sport rekreacyjnie - podpowiemy Ci jak poprawiać wyniki i rozwijać umiejętności, a także jak zachować bezpieczeństwo i prawidłowo się odżywiać — mówi Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę. 

Zwieńczeniem wydarzenia jest Piknik na PGE Narodowym w ramach Narodowego Dnia Sportu przepełniony bezpłatnymi atrakcjami sportowymi i rodzinnymi. Podczas wydarzenia przygotowaliśmy m.in.: ćwiczenia na ergometrach wioślarskich i symulatorach nart Akademickiego Związku Sportowego, treningi tai chi czy symulatory jazdy na motocyklu i zderzeń. Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej przygotuje wielką strefę - mobilne boisko, na którym będzie można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Odbędą się także treningi capoeiry, jeżdżenia na rolkach i wrotkach, maszerowanie techniką nordic walking, treningi jeździeckie, pięcioboju nowoczesnego oraz taekwondo. Zagracie tu w tenisa, palanta i crossminton, będziecie mogli spróbować swoich sił w boksie, szermierce, dalekowschodnich sztukach walki, podnoszeniu ciężarów, kulturystyce i fitness oraz wyszalejecie się na ogromnej wodnej zjeżdżalni Skimcity i dwóch ruchomych ściankach wspinaczkowych dla dorosłych i dzieci!

Specjalnie dla najmłodszych przygotowujemy strefę w ramach Warszawskiego Pikniku Rodzinnego z Pramerica. Pełna animacji, dmuchańców, warsztatów, zabaw i niespodzianek dostarczy emocji każdemu dziecku.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zapraszamy 7 października w godzinach 12.00-17.00! Wstęp wolny.

Galeria