Aktualności


Jak zarządzać marką w sporcie? Debata na PGE Narodowym

PGE Narodowy, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), New Balance, czyli marki, które zna każdy fan sportu w Polsce, były wiodącym tematem debaty, która odbyła się na PGE Narodowym. Podczas spotkania teoretycy, praktycy i dziennikarze rozmawiali o zarządzaniu marką w sporcie. Moderatorem IV debaty FIFA/CIES Sport Management Programme był Tomasz Włodarczyk, zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego.

Absolwent CIES/FIFA Sport Management Programme rzecznikiem prasowym Mistrzostw Europy do lat 21

Filip Adamus, absolwent międzynarodowych studiów zarządzania w sporcie, uruchomionych na PGE Narodowym wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego, objął funkcję rzecznika prasowego turnieju UEFA EURO U21 Polska 2017. Adamus będzie odpowiadał za politykę komunikacyjną wydarzenia oraz koordynację operacji medialnej i telewizyjnej.

Rekrutacja na III edycję prestiżowych studiów FIFA/CIES Programme in Sports Management

Do końca września prowadzona będzie rekrutacja na kolejną edycję FIFA/ CIES Programme in Sports Management - najbardziej prestiżowe studia z zakresu zarządzania w sporcie. Jedyny tego typu projekt w Polsce, realizowany jest przez PL.2012+ we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego oraz International Centre for Sport Studies (CIES).

PKN ORLEN, PGE Narodowy i Akademia Leona Koźmińskiego razem dla polskiego sportu

PKN ORLEN został partnerem strategicznym drugiej edycji studiów FIFA/CIES Programme in Sport Management. To najbardziej prestiżowe studia podyplomowe z zakresu zarządzania w sporcie, realizowane wspólnie przez PL.2012+, operatora stadionu PGE Narodowy, oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

"Te studia sprawiają, że chce się działać"

Czym są studia FIFA/CIES Sport Management Programme, jakie perspektywy otwierają przed absolwentami i co jest w nich najcenniejsze? Opowiada Filip Adamus, absolwent pierwszej edycji studiów, dziennikarz redakcji sportowej NC+.