https://pgen.pl/assets/cache/64667022fc07461a1c49a9bfb8e9b951_750_319_optim.jpg

Wynajmij powierzchnię biurową w najlepszej lokalizacji

Szukasz powierzchni biurowej do wynajęcia w najlepszej lokalizacji w stolicy? PGE Narodowy ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę najmu najnowocześniejszych przestrzeni biznesowych w Warszawie.

Nasze powierzchnie biurowe zajmują aż 9700 mkw. Posiadają bogate wyposażenie, takie jak: klimatyzację, podnoszone podłogi, strukturalne okablowanie czy dwustronne zasilanie. Nasi klienci mogą również korzystać z parkingu podziemnego, na którym znajduje się aż 1800 miejsc parkingowych. Dodatkowo cała strefa biurowa posiada nadzór ochrony.

Nasza arena razem z powierzchniami biurowymi znajduje się w samym centrum miasta. Można do nas dojechać w wygodny i szybki sposób, korzystając ze wszystkich środków komunikacji miejskiej. Dodatkowym atutem jest mała odległość do Parku Skaryszewskiego, który zyskał miano najpiękniejszego parku w Polsce.

Proponujemy biura na wynajem o powierzchni od 50 mkw do 340 mkw. Minimalny okres najmu wynosi 1 rok. Aby omówić warunki umowy, można się skontaktować z naszym działem sprzedaży, wypełniając formularz kontaktowy.

Link skrócony: www.stdn.pl/d9c58

Co o tym sądzisz?