https://pgen.pl/assets/cache/db040d7656c8a84de61ed80211d47331_750_319_optim.jpg

Kinder Urodziny – ważne informacje organizacyjne

14 października wspólnie będziemy świętować 50. urodziny marki Kinder. Z tej okazji na PGE Narodowym odbywać się będą dwa typy wydarzeń: Strefa Zabaw oraz Koncert Pełen Marzeń. W związku z obowiązkową rezerwacją miejsc na każde z nich, na arenie będzie obowiązywać kilka bardzo ważnych organizacyjnych zasad.

Strefa Zabaw zaplanowana jest w godzinach 9.00 – 15.00, a Koncert Pełen Marzeń na godzinę 19.00. W przypadku porannego wydarzenia goście będą mogli wejść na teren imprezy masowej i płyty z wózkami dziecięcymi, a osoby na wózkach inwalidzkich będą miały możliwość poruszania się po płycie. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie to jednak możliwe podczas wieczornego koncertu – wózki dziecięce będzie trzeba pozostawić w depozytach przy bramach wejściowych, a osoby na wózkach inwalidzkich będą mogły korzystać ze stałych miejsc dedykowanych na poziomie promenady dolnej trybuny.

Na arenie będzie także dostępny pokój dla matki z dzieckiem. Wszystkich chętnych do skorzystania z takiego pomieszczenia prosimy o kontaktowanie się ze stewardami, którzy wskażą Państwu odpowiednią drogę. 

Ważna informacja dotyczy także wjazdówek na parking na błoniach PGE Narodowego. Jeśli wybierają się Państwo zarówno na Strefę Zabaw jak i Koncert Pełen Marzeń, aby móc ponownie wjechać na parking na PGE Narodowym, należy zachować paragon z parkingu lub pokazać bilet elektroniczny.

Więcej informacji przed wydarzeniem znajdą Państwo w naszym informatorze na: www.pgenarodowy.pl

Do zobaczenia 14 października na PGE Narodowym!

Link skrócony: www.stdn.pl/088f1

Co o tym sądzisz?