https://pgen.pl/assets/cache/970a05a2066e8c92760ef4713c54198e_750_319_optim.jpg

Listopadowe targi mieszkaniowe

W ostatni weekend listopada na PGE Narodowym odbędzie się finałowa edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowanych przez Murator EXPO. Będzie to ostatnia szansa dla poszukujących własnego lokum, aby jeszcze w tym roku za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i z atrakcyjnym kredytem kupić mieszkanie lub dom. 

Targi są okazją, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą czołowych deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami i pośredników finansowych proponujących korzystne kredyty. Na odwiedzających czeka wiele ciekawych promocji oraz rabatów, istnieje także możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach.

Swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy, banki i pośrednicy kredytowi, a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami, w tym najbardziej znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie.

Warto również skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z pośrednikami kredytowymi. Podczas targów można otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu, aby ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu lub co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędą się 24 i 25 listopada, wstęp wolny. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronach: www.pgenarodowy.pl oraz www.targimieszkaniowe.pl.

Co o tym sądzisz?