https://pgen.pl/assets/cache/51d775daa717f38d86db1650e6256480_750_319_optim.jpg

Znajdź wymarzoną pracę podczas Absolvent Talent Days

Planujesz swoją ścieżkę kariery zawodowej i zastanawiasz się, jaką firmę wybrać? Nie mogłeś trafić lepiej – przyjdź na październikowe targi pracy i praktyk na PGE Narodowym. Tutaj porozmawiasz z potencjalnym pracodawcą w nieformalnej atmosferze i dowiesz się więcej o najciekawszych ofertach pracy, na które będziesz mógł od razu aplikować! 

Absolvent Talent Days to największe w Polsce targi pracy i praktyk dla studentów i młodych absolwentów. Wydarzenie to ponad 750 pracodawców, tysiące ofert pracy, 8 miast w Polsce. Pomagamy młodym ludziom znaleźć najlepszą drogę, aby rozpocząć swoją karierę!

Nie przegap takiej okazji! Dowiedz się o swojej wymarzonej firmie wszystkiego, co Cię interesuje i zdecyduj, czy zostawić w niej swoje CV. Bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże Ci wybrać pracę, która najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom. A wszystko to w miłej i nieformalnej atmosferze, bez stresu i niepotrzebnych nerwów, jakie często towarzyszą rozmowie kwalifikacyjnej.Poprzednie edycje targów przyciągnęły setki tysięcy osób. Młodość, pasja i energia - te trzy słowa idealnie opisują uczestników targów pracy. Do tej pory 18 tys. z nich znalazło swoje wymarzone miejsca zatrudnienia. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć! Nie czekaj - daj sobie szansę na rozpoczęcie kariery już dziś.

Targi Absolvent Talent Days odbędą się 18 października na PGE Narodowym. Udział w nich jest bezpłatny. Wystarczy pobrać bilet stąd: www.absolvent.pl.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.absolvent.pl.

Co o tym sądzisz?