Zimowy Narodowy wystartuje w listopadzie!

25 października 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

24 listopada płyta PGE Narodowego po raz szósty zamieni się w Zimowe Miasteczko. Powrócą lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling. Na najmłodszych czekają "Poranki dla dzieci", czyli nauka jazdy na łyżwach w formie zabawy, z kolei na starszych imprezy "Disco lodowisko" z najlepszymi DJ-ami. Jedną z tegorocznych nowości będą zajęcia fitness na łyżwach. Na parkingu podziemnym PGE Narodowego wystartuje również Skatepark Zimowego Narodowego. 

Zimowy Narodowy to wyjątkowe miejsce do aktywnego wypoczynku zimą, które od kilku lat jest licznie odwiedzane przez warszawiaków, ale również przyjezdnych gości. Podczas ubiegłorocznej edycji ze wszystkich atrakcji Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona osób!

W tym roku na Zimowy Narodowy powrócą sprawdzone atrakcje, ale pojawią się również nowości. Do dyspozycji gości będą trzy lodowiska, w tym jedno połączone ze strefą dziecięcą. To właśnie tutaj w sobotnie i niedzielne poranki będą prowadzone "Poranki dla dzieci", czyli nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Ice&Fun.  

Dzieci, ale również dorośli będą mogli oddać się szaleństwu na bumper cars, czyli jeżdżących, kolorowych pontonach, albo zwiększyć poziom adrenaliny i zjechać z 12-metrowej górki lodowej. 


Z kolei w sobotnie i niedzielne wieczory Zimowy Narodowy zaprosi imprezowiczów na "Disco Lodowisko" – czyli szaloną jazdę na łyżwach do muzyki granej przez najlepszych DJ-ów. 

- Atrakcją, która od kilku edycji podbija serca gości Zimowego Narodowego, jest curling. W tym roku przygotowaliśmy aż dwa tory, na których będzie można "puścić kamień". To idealny sposób na spędzenie aktywnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Zadbaliśmy również o nowości. Jedną z nich będzie fitness na łyżwach, czyli dedykowane zajęcia, podczas których goście będą mogli aktywnie spędzić czas, nabrać kondycji, a przede wszystkim spalić mnóstwo kalorii – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego. 

Tych, którzy od łyżew wolą rolki lub deskę, Zimowy Narodowy zaprasza na skatepark, który znajdzie się na poziomie -4, na parkingu podziemnym PGE Narodowego. Miejsce to służyć będzie osobom, które chcą zacząć swoją przygodę lub rozwijać umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych, m.in.: jeździe na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX. 

Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami, Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards. 25 września 2017 roku projekt został również wyróżniony nagrodą za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017. Konkurs ten został zorganizowany przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną. 

Organizatorem i pomysłodawcą projektu Zimowy Narodowy jest agencja Testa Communications. W tym roku projekt potrwa od 24 listopada 2018 do 19 lutego 2019 roku.

Co o tym sądzisz?