https://pgen.pl/assets/cache/f9b463aeea0d4a7178d6351c2eb61b6c_750_319_optim.jpg

Największa w Polsce strefa winyli

Audio Video Show 2018, jak co roku, zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. 

Strefa winyli to setki tysięcy płyt, największe polskie i zagraniczne sklepy z niezwykle bogatą ofertą, zarówno dla poszukiwaczy nowości, jak i dla koneserów prawdziwych analogowych rarytasów. To okazja do spotkań z innymi kolekcjonerami i artystami, którzy podpisują swoje wydawnictwa.

- Dlaczego warto słuchać muzyki z płyt winylowych? Odpowiedzią jest specyficzne, pełne i piękne brzmienie. Poza tym, jeśli umieszczamy płytę na talerzu gramofonu, to nie dlatego, że chcemy przez sekundę czegoś posłuchać, tylko aby na spokojnie delektować się muzyką. Ważne są także walory estetyczne - czarne płyty są pięknie wydanymi dziełami sztuki z dużą okładką, a także dopracowanymi zdjęciami - mówi Hirek Wrona, dziennikarz, kolekcjoner i znawca płyt winylowych.

Podczas wystawy odbędzie się również odsłuch najnowszego albumu Anny Marii Jopek pt. "Ulotne " - oczywiście w wersji z płyty winylowej. Artystka opowie o specyfice przygotowywania nagrań i miksów na potrzeby wydawania płyt winylowych oraz odpowie na pytania zadawane przez zgromadzonych fanów i dziennikarzy.

Audio Video Show odbędzie się w dniach 16 - 18 listopada na PGE Narodowym. Jest to największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video, która gromadzi blisko 200 wystawców i ponad 500 prezentowanych marek. Wystawa jest także znakomitą okazją do zaopatrzenia się w najlepsze płyty winylowe i akcesoria do odsłuchu analogów w atrakcyjnych cenach.

Link skrócony: www.stdn.pl/2539e

Co o tym sądzisz?