https://pgen.pl/assets/cache/549010636d171d59fcfc547dd8295c3b_750_319_optim.jpg

Wyjątkowy koncert w Wigilię Święta Niepodległości

Na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa poświęcona Koncertowi dla Niepodległej i wydarzeniom związanym z obchodami Święta Niepodległości. Obecni na niej byli Jarosław Sellin, pełnomocnik rządu ds. obchodów stulecia odzyskania niepodległości RP, dwóch reżyserów koncertu - Mariusz Cieślik i Bolesław Pawica oraz Jan Kowalski - Dyrektor Biura Programu "Niepodległa".

Jak podkreślał Jarosław Sellin, Koncert dla Niepodległej to wydarzenie bez precedensu, ponieważ jego transmisja będzie dostępna w trzech największych telewizjach w Polsce. W TVP1 rozpocznie się ona o godz. 20.15, TVN i Polsat będą retransmitować wydarzenie o godz. 21.45. Cały koncert będzie także nadawać od godz. 20.15 Polskie Radio. 

Program

Organizatorzy podkreślili, że PGE Narodowy to największa arena koncertowa w Polsce i naturalne miejsce do organizacji tak wyjątkowego wydarzenia. W programie koncertu, który zaplanowano na 10 listopada, znajdziemy utwory patriotyczne, ale także rozrywkowe, sięgające czasów Mieczysława Fogga i Hanki Ordonówny. Na scenie gościć będzie 300 artystów prezentujących muzykę rockową, folkową, a nawet rap. Wśród gwiazd, które wystąpią podczas koncertu są m.in. Maryla Rodowicz, Kamil Bednarek, Krzysztof Cugowski czy Marek Piekarczyk. Każdy utwór zaprezentowany zostanie w zupełnie nowej aranżacji. Wybór znanych i lubianych piosenek nie jest przypadkowy, ponieważ organizatorzy liczą na wspólne śpiewanie.

Bilety 

Wstęp na Koncert dla Niepodległej będzie możliwy jedynie na podstawie pobranego i wydrukowanego bezpłatnego biletu. Zarezerwowane za pośrednictwem strony www.sklep.pgenarodowy.pl wejściówki można pobierać do 7 listopada do godz. 23.59. W przypadku nieodebrania biletów w podanym terminie, wrócą one ponownie do dystrybucji.

Informator

W środę, 7 listopada 2018 na stronie www.koncertdlaniepodleglej.pl zostanie opublikowany szczegółowy informator Koncertu dla Niepodległej, który ułatwi udział w wydarzeniu. 

Organizatorem koncertu jest Niepodległa.

Link skrócony: www.stdn.pl/350d1

Galeria

Co o tym sądzisz?