Zamknij

Ważne informacje biletowe przed Koncertem dla Niepodległej

10 listopada na PGE Narodowym, w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się Koncert dla Niepodległej. Wejście na wydarzenie jest możliwej tylko i wyłącznie po pobraniu i okazaniu bezpłatnego biletu.

Wejściówki na wydarzenie można było nabywać za pośrednictwem sklepu internetowego: www.sklep.pgenarodowy.pl oraz w kasach PGE Narodowego. W tej chwili wszystkie bilety zostały zarezerwowane. W terminie od 1 do 7 listopada do godz. 23:59 należy pobrać bilet ze swojego sklepowego konta, co jest równoznaczne z potwierdzeniem jego rezerwacji. Wszystkie niepobrane bilety wrócą ponownie do dystrybucji. Jeśli zostaną wolne wejściówki, będzie je można ponownie rezerwować od dnia 8 listopada od godz. 8.00 w sklepie internetowym PGE Narodowego.

Wejście na wydarzenie NIE JEST MOŻLIWE bez wydrukowanego biletu. Wejściówki są imienne. Jeśli kupiłeś kilka biletów na swoje nazwisko pamiętaj, że osoby, które będą je posiadać muszą wchodzić na koncert z Tobą, a Ty musisz mieć przy sobie dokument ze zdjęciem. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY NAZWISK NA BILETACH

Każda osoba bez względu na wiek musi posiadać bilet. 

Osobom wybierającym się na koncert przypominamy, że temperatura wewnątrz PGE Narodowego jest zwykle o dwa stopnie Celsjusza wyższa od temperatury na zewnątrz. Należy zatem pamiętać o ciepłym ubraniu, które zapewni nam komfort i nie pozwoli zmarznąć podczas kilkugodzinnej imprezy. Na płycie oraz pomiędzy trybunami podczas koncertu będą czynne punkty gastronomiczne, serwujące gorące napoje i przekąski.

Na koncercie będzie także obowiązywać płatny parking na błoniach PGE Narodowego. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem wjazdówki, możesz ją nabyć online na: www.sklep.pgenarodowy.pl oraz - jeśli będą wolne miejsca - przy wjeździe na parking w dniu koncertu.