Zamknij

Profesjonaliści i eksperci foto oraz video na PGE Narodowym

BEIKS RoadShow 2018 odwiedziło Warszawę! Podczas wydarzenia na PGE Narodowym nie zabrakło prezentacji i pokazów zaawansowanego sprzętu do produkcji wideo oraz foto, a także warsztatów dla profesjonalistów: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, filmowców, fotografów i wszystkich innych przedstawicieli branży.

Uczestnicy BEIKS ROADSHOW mieli też okazję bezpośredniego spotkania z wybitnymi ekspertami i twórcami, którzy dzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Spotkanie w stolicy odbyło się w ramach całej trasy organizowanej przez firmę BEIKS, wcześniejsze spotkania gościły takie miasta jak Kraków, Wrocław czy Poznań.

Wydarzenia biznesowe są ważnym elementem działalności PGE Narodowego. Rocznie odbywa się u tutaj ponad 500 imprez takich jak targi, kongresy, wystawy oraz konferencje. Co za tym idzie, Biało-Czerwona Twierdza to nie tylko najważniejsze miejsce wydarzeń sportowych czy kulturalnych, ale także prestiżowa lokalizacja spotkań biznesowych.

Zobacz galerię zdjęć z BEIKS RoadShow 2018. Jeżeli jesteś zainteresowany możliwościami biznesowymi PGE Narodowego, przejdź do naszego serwisu biznesowego, dostępnego pod adresem biznes.pgenarodowy.pl.