Wyjątkowi goście podczas Audio Video Show

15 listopada 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jutro na PGE Narodowym rozpoczyna się wystawa Audio Video Show, która potrwa aż do niedzieli. Wiemy już, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy wydarzenia dla miłośników dobrego brzmienia. 

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Anna Maria Jopek, która podczas targów zaprezentuje swoją płytę pt. "Ulotne". Będzie to niepowtarzalna okazja dla fanów artystki do zadania jej pytań o pracę nad najnowszym albumem.

Kolejną gratką dla wszystkich entuzjastów dobrej muzyki będzie sobotnie spotkanie z Piotrem Metzem. Legendarny dziennikarz radiowej Trójki zaprezentuje dziewiątą płytę kultowego zespołu The Beatles, zwaną "Białym Albumem". Wydawnictwo nazywa się tak ze względu na jednolity kolor okładki. "Biały Album" ujrzał światło dzienne dokładnie 50 lat temu i z tej okazji Piotr Metz opowie o jego wyjątkowej reedycji.

To nie koniec atrakcji, ponieważ w niedzielę prelekcję zapowiedziały kolejne żywe legendy polskiego dziennikarstwa muzycznego: Marek Sierocki oraz Marek Niedźwiecki. Dziennikarze zaprezentują swoją autorską składankę pt. "Marek i Marek Niedźwiecki Sierocki". Na dwupłytowym wydawnictwie znajduje się 36 utworów, które są jednocześnie najlepszymi brzmieniami lat 80-tych i 90-tych.

Audio Video Show będzie trwać na PGE Narodowym od szesnastego do osiemnastego listopada. Jest to największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video, która gromadzi blisko dwustu wystawców i ponad pięćset prezentowanych marek.

Co o tym sądzisz?