https://pgen.pl/assets/cache/34690473f70e372dbdd192478988eaba_750_319_optim.jpg

Wynajmij powierzchnię biurową na PGE Narodowym

Szukasz powierzchni biznesowej do wynajęcia w najlepszej lokalizacji w Warszawie? Oferta PGE Narodowego umożliwi Ci obecność w samym centrum najciekawszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń!

Atrakcyjna lokalizacja biurowa, wyjątkowy widok na Warszawę i płytę stadionu, codzienny dostęp do nowoczesnej infrastruktury rekreacyjnej to tylko część z udogodnień, którymi dysponujemy.

Nasze powierzchnie biurowe zajmują blisko 10 tys. mkw. Posiadają bogate wyposażenie, takie jak: klimatyzację, podnoszone podłogi, strukturalne okablowanie czy dwustronne zasilanie. Nasi klienci mogą również korzystać z parkingu podziemnego, na którym znajduje się aż 1800 miejsc parkingowych. Dodatkowo cała strefa biurowa posiada nadzór ochrony.

PGE Narodowy, jak i jego powierzchnie biurowe znajdują się w znakomicie skomunikowanej lokalizacji łatwo dostępnej dla gości z Polski i ze świata. Można do nas dojechać w wygodny i szybki sposób, korzystając ze wszystkich środków komunikacji miejskiej.

Proponujemy biura na wynajem o powierzchni od 50 do 340 mkw. Minimalny okres najmu wynosi 1 rok. Aby omówić warunki umowy, można się skontaktować z naszym działem sprzedaży, wypełniając formularz kontaktowy.

Link skrócony: www.stdn.pl/ed39b

Galeria

Co o tym sądzisz?