https://pgen.pl/assets/cache/56b5404c1ccf38e9452dd3f3d317bcb4_750_319_optim.jpg

10. edycja MotoMikołajek już w najbliższą sobotę!

1 grudnia zapraszamy na 10. edycję MotoMikołajek! Po raz kolejny spełnią się marzenia dzieci z publicznych i rodzinnych domów dziecka, dla których będzie to dzień pełen niezapomnianych atrakcji. 

Na PGE Narodowym wydarzenie rozpoczyna się zbiorką o godzinie 10.00, która będzie miała miejsce na błoniach areny. Do udziału w imprezie zaproszeni są wszyscy motocykliści, pasjonaci motocyklów oraz całe rodziny z dziećmi. 

Celem wydarzenia jest pomoc dzieciom z publicznych i rodzinnych domów dziecka oraz zapewnienie szeregu atrakcji dla wszystkich uczestników imprezy. Wśród nich są m.in. poranne wejście dzieci na Zimowy Narodowy czy parada MotoMikołajów ulicami Warszawy.

Fundacja Jednym Śladem od 10 lat stara się, aby jej podopieczni uwierzyli w bezinteresowne dobro drugiego człowieka. Trzeci rok z rzędu dzieci otrzymają indywidualne paczki, które są przygotowywane na podstawie listów pisanych przez najmłodszych. Misją MotoMikołajów jest też zmiana stereotypowego myślenia o motocyklistach. 

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach, a także komunikaty dla Mikołajów dostępne są na stronie: motomikolajki.pl oraz na Facebooku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Link skrócony: www.stdn.pl/c9319

Co o tym sądzisz?