https://pgen.pl/assets/cache/b96df6ac442dec811072ec637e573b28_750_319_optim.jpg

Komunikat w sprawie funkcjonowania Zimowego Narodowego

W związku z awarią, która wydarzyła się w nocy z 29 na 30 listopada 2018 roku na płycie PGE Narodowego, w dniu 30 listopada, ze względu na procedury i kwestie bezpieczeństwa, mogą wystąpić zmiany w funkcjonowaniu Zimowego Narodowego. Prosimy o śledzenie strony Zimowego Narodowego. Służby ustalają przyczyny zdarzenia.

Zgodnie z informacjami przekazanymi mediom przez komendanta Państwowej Straży Pożarnej na płycie PGE Narodowego, przy samym lodowisku, spłonął namiot o wymiarach 10 na 5 metrów. Pożar został natychmiast zauważony przez ochronę stadionu, wdrożone zostały procedury bezpieczeństwa i powiadomiono właściwe służby. Po szybkiej reakcji Straży Pożarnej ugaszono namiot. W tej chwili trwają prace porządkowe.

Podczas pracy nad wszystkimi projektami odbywającymi się na PGE Narodowym, w tym podczas przygotowywania Zimowego Miasteczka, priorytetem jest bezpieczeństwo zarówno naszych gości, jak i naszych partnerów. Dzięki dbałości o wszystkie atesty oraz materiały najwyższej jakości pożar nie rozprzestrzenił się, a my dołożymy wszelkich starań, aby goście Zimowego Narodowego mogli jeszcze dziś korzystać z atrakcji. Prosimy o obserwowanie strony internetowej www.zimowynarodowy.pl oraz profilu Zimowego Narodowego w serwisie Facebook, gdzie opublikujemy informacje o ponownym otwarciu projektu.

Link skrócony: www.stdn.pl/5d8de

Co o tym sądzisz?