https://pgen.pl/assets/cache/1ee5046ceb28444d0342b95f9338146b_750_319_optim.jpg

Nowości Zimowego Narodowego - Multisport Lab

Obecna edycja Zimowego Narodowego obfituje w kilka nowych atrakcji. Jest dziecięca karuzela w stylu wiedeńskim na płycie PGE Narodowego, są zajęcia fitnessu na łyżwach, jest w końcu Multisport Lab, o którym napiszemy tu więcej.

Multisport Lab to 200-metrowy, przeszklony namiot na płycie areny, przeznaczony dla wszystkich gości Zimowego Narodowego. Jego oferta jest bardzo szeroka i każda grupa wiekowa znajdzie tu z pewnością coś dla siebie.


Specjaliści na miejscu

Możesz skorzystać tu z porad dietetyka, przeanalizować skład ciała czy skonsultować się z trenerem i fizjoterapeutą. Dzieci w wieku szkolnym mogą spróbować swoich sił w interaktywnym teście sprawnościowym EuroFit + i powalczyć z "Leniwymi Mocami Bezruchu". Seniorom zaś oferowane są bezpłatne pomiary ciśnienia i konsultacje zdrowotne.

Nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki

Na miejscu dostępne są także nowoczesne urządzenia, takie jak ICAROS, dzięki któremu możemy przeprowadzić kilkuminutowy trening fitness z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości (VR). Można także, przy pomocy innowacyjnego urządzenia TRX MAPS, zeskanować ruchy swojego ciała i w 30 sekund określić silne i słabe strony naszej motoryki.

Treningi dla ducha i ciała

Posiadaczy kart Multisport czeka więcej atrakcji. W każdą sobotę grudnia (poza 22.12) odbywają się darmowe zajęcia jogi i pilatesu. Wystarczy się tylko wcześniej zarejestrować. Treningi prowadzone są przez Magdę Lewicką - fizjoterapeutkę okołoporodową kobiet oraz trenerkę funkcjonalną i medyczną. Zajęcia jogi rozpoczynają się o godz. 15.00, a pilatesu o 17.00.

Godziny otwarcia MultiSport Lab:

Poniedziałek - piątek: 16.00-20.00.
Soboty: 12.00-20.00.
Niedziela: 12.00-19.00.

Więcej informacji oraz zapisy: www.kartamultisport.pl/multisport-lab/

Link skrócony: www.stdn.pl/184b5

Galeria

Co o tym sądzisz?