https://pgen.pl/assets/cache/74aba89e6bb3874fb610e8627f315117_750_319_optim.jpg

Najlepsze mikołajkowe prezenty są na PGE Narodowym

Szukasz wyjątkowego prezentu na Mikołajki? Wpadnij na PGE Narodowy! Możesz podarować m.in. przygodę w poszukiwanie sportowej siedziby Świętego Mikołaja albo wycieczkę po Biało-Czerwonej Twierdzy, gdzie bije serce piłkarskiej Polski.

Mikołajkowa trasa śladami najlepszych piłkarzy

Święty Mikołaj w tym roku przygotował na PGE Narodowym przygodę na miarę domu Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wyznaczył miejsca najważniejszych piłkarskich emocji, gdzie do meczów przygotowywały się takie gwiazdy reprezentacji, jak Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak czy Arkadiusz Milik. Punkty te połączył w "Mikołajkową Trasę Piłkarza". Święty Mikołaj jest w grudniu bardzo zajęty, ale mikołajowy pomocnik wie, jak wygląda trasa i zna jej wszystkie atrakcje. Będzie pomagał w poszukiwaniu sportowej siedziby Świętego Mikołaja, odnajdywaniu wcześniej ukrytych prezentów i sprawdzaniu piłkarskich umiejętności.

Żeby przeżyć wspaniałą piłkarską przygodę wystarczy, że przed 23 grudnia zarezerwujesz termin, kupisz bilety dla grupy (grupa: od 10 do 55 osób), a przed rozpoczęciem przygody w Biało-Czerwonej Twierdzy dostarczysz prezenty dla uczestników Twojej grupy. Elfy ukryją podarunki w tajnych miejscach "Mikołajkowej Trasy Piłkarza", a mikołajowy przewodnik będzie podpowiadał, gdzie szukać.

Po przebyciu całej trasy i odnalezieniu wszystkich prezentów na uczestników będzie czekać jeszcze jedna atrakcja. Grupa odwiedzi Punkt Widokowy i z najwyższej trybuny będzie podziwiać największą arenę w Polsce, na której odbywają się najważniejsze wydarzenia sportowe i muzyczne.

Mikołajkowe prezenty dla fanów piłki nożnej

PGE Narodowy to najważniejsza arena piłkarska w Polsce. Na murawie Biało-Czerwonej Twierdzy podziwialiśmy wielkie gwiazdy piłki nożnej. Grał Wayne Rooney, czarował Cristiano Ronaldo. Piłkarskie serce Polski bije w tym miejscu od 1956, czyli daty otwarcia Stadionu Dziesięciolecia, dlatego wycieczka trasą "Znani i lubiani" to wymarzony mikołajkowy prezent dla fanów piłki nożnej. To unikalna okazja zwiedzenia jednego z najnowocześniejszych obiektów sportowych na świecie z wyjątkowym przewodnikiem. Stefan Szczepłek to ceniony dziennikarz sportowy i komentator, który posiada ogromną wiedzę na temat areny. Trasa "Znani i lubiani" w grudniu odbędzie się w dwóch terminach: 8 i 15 grudnia.

Znajdziesz tu prezent dla każdego

PGE Narodowy jest otwarty dla zwiedzających przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy przygotowani na oprowadzanie gości z różnych krajów. Nasi przewodnicy mówią po angielsku, francusku, hiszpańsku, niemiecku, rosyjsku i włosku. W naszej ofercie wycieczek znajdziesz prezent dla osoby w każdy wieku. Nasze trasy to m.in.: "Dotknij historii", "Ekspresowy PGE Narodowy", "PGE Narodowy dla juniora", "PGE Narodowy dla seniora", "Piłkarskie emocje", "Poczuj się jak VIP", "Lekcja historii". Dokładne ich opisy znajdziecie na: www.wycieczki.pgenarodowy.pl.

Zapraszamy po bilety na: www.sklep.pgenarodowy.pl.

Link skrócony: www.stdn.pl/e6aa3

Co o tym sądzisz?