https://pgen.pl/assets/cache/25004f02840ef9de2f577615c0ebaf67_750_319_optim.jpg

Planszówki na PGE Narodowym z nowym rekordem

Każdego roku Warszawski Festiwal Gier Planszowych na PGE Narodowym przyciąga tłumy graczy w każdym wieku. W tym roku w targach wzięła udział rekordowa liczba blisko 12 tysięcy uczestników. Zobacz skąd taki frekwencyjny sukces.

Organizatorzy Planszówek każdego roku przygotowują program pełen znanych i nowych atrakcji. W tej edycji odbyły się między innymi pokazy ilustracji planszówkowych, premiery gier, warsztaty edukacyjne dla nauczycieli i rodziców. Odwiedzający poznali ofertę 45 wystawców, wypróbowali setki gier. Było też to, co gracze lubią najbardziej, czyli turnieje i mistrzostwa.

Zainteresowanie Planszówkami było tak duże, że padł rekord frekwencji. W ciągu dwóch dni w imprezie wzięło blisko 12 tysięcy osób. W samych grach uczestniczyło aż 8213 graczy! Do tego, 150 uczestników mistrzostw, 200 wolontariuszy, 200 osób na stoiskach wystawców, 35 przedstawicieli mediów.

Do sukcesu frekwencyjnego przyczynił się fakt, że festiwal odbył się w Galerii PGE Narodowego, która jest główną częścią stadionowego Centrum Targowego. Wejście do Galerii prowadzi przez recepcję główną PGE Narodowego, dzięki czemu odwiedzający od razu wchodzą w centrum wydarzenia. Galeria jest otwartą i nowoczesną przestrzenią, która umożliwia aranżację wnętrza odpowiednio do charakteru wydarzenia. Rewiowe schody można na przykład wykorzystać podczas pokazu mody. Mobile ściany umożliwiają oddzielnie przestrzeni wystawienniczej od konferencyjnej. Są też dyskretne loże VIP. Na przestrzeń wystawienniczą można zaadaptować promenadę wokół stadionu, a nawet samą płytę boiska.


Link skrócony: www.stdn.pl/dc1a8

Galeria

Co o tym sądzisz?