https://pgen.pl/assets/cache/b64747f9b4f7e675f8a55811849efe7a_750_319_optim.jpg

PGE Narodowy #7na7 - odliczamy do urodzin areny!

Już za siedem tygodni - 29 stycznia 2019 roku - PGE Narodowy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Polsce i miejsce wydarzeń, które przeszły do historii, będzie obchodził siódme urodziny. Z tej okazji pokażemy, jak wiele twarzy ma stadion, którego siłą napędową jest zdolność do błyskawicznej metamorfozy. Poznaj akcję #7na7!

Dla kibiców jest Biało-Czerwoną Twierdzą. Miejscem, które przynosi szczęście nie tylko polskim piłkarzom, ale również siatkarzom, żużlowcom i lekkoatletom. Jest symbolem zwycięstw, w tym pamiętnego z 2014 roku nad ówczesnymi mistrzami świata - piłkarzami Niemiec oraz symbolem sukcesów, ponieważ od tego spotkania polscy piłkarze nie przegrali na PGE Narodowym żadnego meczu.  
 
Według dziennikarzy to najwygodniejszy, bo najlepiej skomunikowany w tej części Europy, obiekt do organizacji wielkich koncertów i widowisk. Dzięki temu adres PGE Narodowego co roku znajduje się w kalendarzach największych światowych gwiazd – od Rolling Stonesów po Beyonce. To także miejsce, które notuje rekordy frekwencji nie tylko podczas imprez muzycznych czy sportowych, ale jest tłumnie oblegane podczas Warszawskich Targów Książki czy Pikniku Naukowego. To wreszcie arena, w której sercu odbywały się najważniejsze rozmowy podczas szczytu NATO czy COP-19.

Dla przedsiębiorców to dumne centrum biznesu mocno zakorzenione na polskim, jak i europejskim rynku. Z największym centrum konferencyjnym w Warszawie i biurami kilkudziesięciu firm. Z niezliczonymi metrami czerwonych dywanów, luksusowymi drewnianymi podłogami i stylowo zaaranżowanymi lożami, stworzonymi z myślą o spotkaniach biznesowych w unikalnym otoczeniu obiektu o statusie "Elite".
 
PGE Narodowy żyje 365 dni w roku, a przez siedem lat był świadkiem wielu niesamowitych wydarzeń. W naszej akcji #7na7 przez siedem tygodni będziemy pokazywać te najciekawsze i najmniej znane. Przypomnimy metamorfozy, jakie wielokrotnie w ciągu roku przechodzi to miejsce. Przedstawimy wyjątkowych i wybitnych gości, którzy na przestrzeni lat odwiedzili nasz obiekt. Mistrzów sportu, muzyki, kultury, polityki i biznesu. Będziemy też zaskakiwać liczbami, rekordami i mało znanymi faktami z codziennego życia areny.

Codziennie na naszym profilu będziemy publikować nową porcję unikatowych informacji!

Już dziś serdecznie zapraszamy na PGE Narodowy, naszą stronę internetową: www.pgenarodowy.pl oraz nasze profile w mediach społecznościowych:

Facebook: www.facebook.com/PGE.Narodowy/
Twitter: www.twitter.com/PGENarodowyLink skrócony: www.stdn.pl/450d0

Co o tym sądzisz?