https://pgen.pl/assets/cache/19e73fb5ed7ded85c374f83334192705_750_319_optim.jpg

Świąteczne spotkanie dla twojej firmy na PGE Narodowym

Zaplanuj świąteczne spotkanie swoich pracowników w miejscu pozytywnej energii. PGE Narodowy ma dla Was wyjątkową ofertę.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas, który spędzimy w rodzinnym gronie poprzedzają często spotkania w miejscach pracy. Pracownicy mają szansę oderwać się wtedy choć na chwilę od rzeczywistości dnia powszedniego, porozmawiać i pobyć ze sobą w zupełnie innym charakterze.

Warto, by spotkanie pracowników miało odpowiednią oprawę i zostało przez nich na długo zapamiętane. PGE Narodowy wychodzi naprzeciw pracodawcom, którzy pragną zorganizować takie wydarzenie w wyjątkowym miejscu. Dysponując 62 lożami VIP, największym w Warszawie centrum konferencyjnym z salą kinową oraz zapewniając pełną obsługę cateringową i techniczną, jesteśmy w stanie sprawnie przygotować każde spotkanie firmowe.

Dodatkową atrakcją dla pracowników będzie wspaniały widok na arenę, która każdego roku dostarcza Polakom tylu pozytywnych emocji. Oprowadzimy Was po PGE Narodowym, pokażemy piłkarskie szatnie i zawędrujemy na punkt widokowy. Dołożymy wszelkich starań, aby dzień ten był wyjątkowym przeżyciem.

Więcej informacji: www.biznes.pgenarodowy.pl

Link skrócony: www.stdn.pl/3f4f0

Co o tym sądzisz?