https://pgen.pl/assets/cache/7455314176f504ef64ebc9420bdb9a0c_750_319_optim.jpg

PGE Narodowy – najlepszy adres dla biznesu

Dlaczego PGE Narodowy, najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce, na której odbywają się wielkie widowiska sportowe i rozrywkowe, jest także wyjątkowym miejscem dla biznesu?  Ponieważ wspiera jego rozwój.

Na co dzień na potrzeby wydarzeń biznesowych na PGE Narodowym udostępniane jest największe w Warszawie centrum konferencyjne oraz liczący 3,2 tys. mkw. powierzchni Biznes Klub, w którym można zorganizować np. galę dla kilkuset osób. Na organizatorów kameralnych spotkań biznesowych czekają 62 loże oraz liczne przestrzenie niestandardowe. PGE Narodowy jest też sporym biurowcem, na ponad 10 tys. mkw. powierzchni komercyjnej gości kilkadziesiąt firm.

Te miejsca są magnesem dla przedsiębiorców, organizatorów konferencji, targów i spotkań biznesowych, ponieważ PGE Narodowy oferuje inne możliwości niż hotele i typowe centra kongresowe. Jego przewagą jest wielofunkcyjność. Konferencje i targi odbywają się w unikalnym otoczeniu obiektu sportowego, który znalazł się w elitarnej grupie UEFA Elite Stadium. Wielkie widowiska – mecze piłkarskie, siatkarskie, żużlowe, koncerty światowych gwiazd – są świetnym tłem, a często też pretekstem do spotkań biznesowych, podczas których uczestnicy nawiązują i pielęgnują trwałe kontakty.   

PGE Narodowy jest miejscem wspierającym biznes. Przyczynia się do sukcesu organizowanych na nim wydarzeń, ponieważ ma silną markę, która w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych w Polsce. Wizerunek PGE Narodowego pozytywnie wpływa na wizerunek jego partnerów biznesowych, co ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż ich oferty.  


Na przestrzeni lat PGE Narodowy gościł najważniejsze międzynarodowe konferencje w tym COP-19, EBOR i szczyt NATO. W 2016 roku cały obiekt został oddany do dyspozycji organizatorów największego z dotychczasowych szczytów Sojuszu. Na płycie powstało gigantyczne centrum kongresowe z salami obrad. Loże VIP i centrum prasowe PGE Narodowego zamieniły się w przestrzeń biurową o powierzchni ok. 15 tys. mkw. Korzystały z niej delegacje z ponad 40 krajów. 
 
Skala i różnorodność wydarzeń, które gości PGE Narodowy, pokazują jego potencjał. Przez 365 dni w roku w Centrum Konferencyjnym, Biznes Klubie, Galerii czy lożach PGE Narodowego odbywają się setki spotkań biznesowych. Wszystkie z pełną obsługą doświadczonego zespołu operacyjnego, który jest  w stanie przygotować wydarzenie dla najbardziej wymagających klientów. Profesjonaliści z zespołu PGE Narodowego gwarantują elastyczną formę współpracy, która pozwala wypracować najlepsze rozwiązania. Dlatego współpracują z największymi, ale pomagają też wejść na rynek nowym graczom, którzy czują, że dopiero na PGE Narodowym mogą rozwinąć skrzydła. 

PGE Narodowy przez siedem lat był świadkiem wielu niesamowitych wydarzeń. W naszej akcji #7na7 przez siedem tygodni będziemy pokazywać te najciekawsze i najmniej znane. Przypomnimy metamorfozy, jakie wielokrotnie w ciągu roku przechodzi to miejsce. Przedstawimy wyjątkowych i wybitnych gości, którzy na przestrzeni lat odwiedzili nasz obiekt. Mistrzów sportu, muzyki, kultury, polityki i biznesu. Będziemy też zaskakiwać liczbami, rekordami i mało znanymi faktami z codziennego życia areny.

Codziennie na naszym profilu będziemy publikować nową porcję unikatowych informacji! Serdecznie zapraszamy na PGE Narodowy, naszą stronę internetową: www.pgenarodowy.pl oraz nasze profile w mediach społecznościowych: 

Facebook: www.facebook.com/PGE.Narodowy/
Twitter: www.twitter.com/PGENarodowy
 

Link skrócony: www.stdn.pl/06dcf

Co o tym sądzisz?