Niezapomniane przyjęcie urodzinowe na PGE Narodowym

19 grudnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Marzysz o niezapomnianych urodzinach w wyjątkowym miejscu? Poznaj możliwości, jakie oferuje PGE Narodowym i zorganizuj imprezę urodzinową, która na długo zostanie zapamiętana przez Ciebie i Twoich gości.

W tym wyjątkowym dniu na PGE Narodowym poczujesz się jak prawdziwy gość VIP. Do Twojej dyspozycji oddamy jedną z naszych ekskluzywnych lóż, z której będziesz mógł podziwiać piękną panoramę trybun i płyty areny. Twoi goście będą mogli także skorzystać z wycieczki po stadionie i poznać jego najciekawsze miejsca. 

W zależności od liczby gości, nasz zespół VIP Hospitality pomoże Ci zaplanować każdy szczegół imprezy. Sprawimy, żeby ten dzień był dla Ciebie niezapomniany i dostosujemy się do Twoich potrzeb. 

Ze względu na nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz areny, PGE Narodowy może sprostać najróżniejszym oczekiwaniom. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dzisiaj! Email: dlaciebie@pgenarodowy.pl

W naszej ofercie mamy także urodziny dla dzieci. Więcej przeczytasz o tym na: www.dlaciebie.pgenarodowy.pl/urodziny/urodziny-dla-dzieci