https://pgen.pl/assets/cache/d65204ea38ec0c2abf2fc78e25ef2f71_750_319_optim.jpg

Wycieczki po PGE Narodowym w drugi dzień świąt!

Chcesz aktywnie i ciekawie spędzić drugi dzień świąt razem z rodziną lub przyjaciółmi? Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po PGE Narodowym. Specjalnie dla Was arena będzie otwarta 26 grudnia!

W drugi dzień świąt wycieczki będą czynne od godziny 9.00 do 20.00. Macie więc cały dzień, żeby odwiedzić największy stadion w Polsce i zobaczyć to wyjątkowe miejsce od środka. W tym dniu będziemy oprowadzać wycieczki dwiema trasami: 
Każda z nich jest wyjątkowa i zaprowadzi Was w najbardziej znane miejsca areny. Mowa m.in. o strefie zawodniczej, w której swoje miejsce ma Reprezentacja Polski czy centrum medialnym, przeznaczonym dla dziennikarzy. W przypadku trasy "Poczuj się jak VIP", oprócz przestrzeni przeznaczonych głównie dla sportowców, zobaczycie również najbardziej ekskluzywne miejsca, w których pojawiają się znani goście. W zwiedzanie każdej z wymienionych wyżej tras jest także wliczone wejście na Punkt Widokowy, z którego możecie podziwiać piękną panoramę stadionu.

Nie zwlekaj z decyzją i już dziś kup bilet na wycieczkę po PGE Narodowym! Bilety możesz nabyć online na: www.sklep.pgenarodowy.pl

Cennik i więcej informacji o naszych wycieczkach znajdziesz na: www.wycieczki.pgenarodowy.pl

Link skrócony: www.stdn.pl/2f833

Co o tym sądzisz?