https://pgen.pl/assets/cache/d6e889f8fe7e34506ae014cb00d43641_750_319_optim.jpg

Zapraszamy na 7. urodziny PGE Narodowego

Już w najbliższy wtorek (29 stycznia) PGE Narodowy będzie obchodził swoje siódme urodziny. Z tej okazji podopieczni dwóch warszawskich domów dziecka wezmą udział w wyjątkowych wycieczkach po arenie i wraz z gośćmi Zimowego Narodowego będą mogli uczestniczyć w specjalnie na ten dzień przygotowanych atrakcjach.

W godzinach od 9.00 do 15.00 na płycie Zimowego Narodowego będą przeprowadzone konkursy,  w których nagrodami będą m.in. gadżety PGE Narodowego, w tym piłki, kompasy i opaski z logo areny. Dodatkowo, zwycięzcy otrzymają okolicznościowe czekoladowe piłki, a także Torciki Wedlowskie z limitowanej edycji, przygotowane specjalnie na tę okazję przez firmę E.Wedel. Szczególną nagrodę z okazji urodzin „Biało Czerwonej Twierdzy” przekazał też Polski Związek Piłki Nożnej.

Tego dnia na gości Zimowego Narodowego będą czekali animatorzy malujący twarze, wykonujący pamiątkowe zdjęcia, a także częstujący zawartością małych ciężarówek zaopatrzonych przez firmę Coca Cola. Również w tym dniu będzie można zobaczyć unikalny, czekoladowy obraz z wizerunkiem PGE Narodowego, przygotowany przez Pracownię Rarytasów E.Wedel.

7. urodziny PGE Narodowego na Zimowym Narodowym to mnóstwo atrakcji i niespodzianek, ale przede wszystkim aktywny czas. Już od godziny 9.30 najmłodsi mogą podszkolić swoje umiejętności łyżwiarskie podczas „Poranków dla dzieci z PGE Energia Ciepła”, albo pojeździć na lodowisku. Przez cały dzień do dyspozycji gości są również bumper cars, szalone zjazdy z górki lodowej E.Wedel, karuzela, curling, a także skatepark.

Biało Czerwona Twierdza, jak nazywany jest PGE Narodowy po serii spektakularnych zwycięstw Reprezentacji Polski, została oficjalnie otwarta 29 stycznia 2012 roku. To jedyny w Polsce obiekt z tak szeroką ofertą wydarzeń sportowych, rozrywkowych, społecznych i biznesowych,  która rokrocznie przyciąga dwa miliony gości.
Przez siedem lat PGE Narodowy, najnowocześniejszy w Polsce obiekt wielofunkcyjny, wypracował sobie pozycję lidera i  zdobył status jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w kraju.

Wstęp dla mediów za okazaniem legitymacji prasowej. Bezpłatny wjazd na parking wewnętrzny PGE Narodowego przez bramę nr 7 na hasło: "7 urodziny". Prosimy kierować się na parking na poziomie -3 (strefy zielona i żółta) i następnie przejść do wejścia od strony klatki "K1".


Materiały dla mediów:
  • Zdjęcia od początku budowy stadionów do dzisiaj, zarówno zewnętrzne, wewnętrzne, jak i z poszczególnych wydarzeń znajdują się w bazie bezpłatnych multimediów PGE Narodowego, którymi mogą Państwo ilustrować swoje publikacje. Baza dostępna jest dla mediów pod adresem multimedia.pgenarodowy.pl.

Kontakt dla mediów:

Link skrócony: www.stdn.pl/1949f

Co o tym sądzisz?