https://pgen.pl/assets/cache/6ca095b99bdcdfb470853a9f2107db4b_750_319_optim.jpg

Zorganizuj dziecięce urodziny na PGE Narodowym

Pomogą Ci w tym nasi pracownicy oraz specjaliści z agencji eventowej, którzy na co dzień zajmują się organizacją wyjątkowych imprez. Przeczytaj, co nas wyróżnia.

Gwarantujemy, że urodziny w tak wyjątkowym miejscu będą dla dzieci niezwykłą przygodą. Ze sportową historią w tle, chodząc po tych samych przestrzeniach, po których normalnie poruszają się polscy piłkarze, dzieci będą mogły doświadczyć podniosłej stadionowej atmosfery z dnia meczu.

Program imprezy urodzinowej może być bardzo różnorodny: zaczynając od poczęstunku, poprzez wizytę w piłkarskich szatniach czy na płycie boiska, kończąc na wspólnych grach i zabawach prowadzonych przez doświadczonych animatorów. To jednak nie wszystko!

Gwarantujemy nagranie niezapomnianych zdjęć i wideo. Wyobraź sobie życzenia składane twojemu dziecku przez gości za pośrednictwem telebimu umieszczonego nad płytą główną albo szczęśliwy powrót do domu z koszulką reprezentacji Polski i imiennym medalem ściskanym w dłoni. Nie bez przesady mówi się o PGE Narodowym jako o miejscu pozytywnej energii.

Już teraz możesz zarezerwować urodziny albo zapytać o szczegóły. Napisz na imprezy@kidsplanet.com.pl lub zadzwoń pod numer +48 731 505 555. Czekamy!

Link skrócony: www.stdn.pl/c3be6

Galeria

Co o tym sądzisz?