Zamknij

Odbierz zniżkę na konferencję SEMAFOR

14-15 marca na PGE Narodowym odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń związanych ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce. Na hasło "PGE" możesz odebrać 10-procentową zniżkę na to wydarzenie.

Aby skorzystać z promocyjnej ceny, przy rejestracji na wydarzenie, należy wpisać kod "PGE" lub zarejestrować się poprzez ten link: www.computerworld.pl/konferencja/semafor/wykup

Podczas dwóch dni konferencji eksperci i praktycy z branży zaprezentują niemal 50 prelekcji opartych o case studies. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 500 uczestników, dlatego warto już teraz zdecydować się na zakup biletu.

Do udziału w konferencji zapraszani są zwłaszcza szefowie działów audytu, audytorzy, menedżerowie i dyrektorzy IT oraz osoby odpowiedzialne za administrowanie sieciami i systemami IT. 

Konferencja SEMAFOR to znakomita okazja do zapoznania się z ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania wartościowych relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT.