Wesele i ślub na PGE Narodowym. Sprawdź naszą ofertę!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Szukacie wyjątkowego miejsca na ślub i wesele? Jeśli tak, to dobrze trafiliście, bo PGE Narodowy to gwarancja najwyższej jakości usług i jedynej w swoim rodzaju weselnej lokalizacji.

Zaskoczcie swoich gości i zorganizujcie spektakularne wesele na największym stadionie w Polsce. Wspaniały wystrój sal oraz dedykowana obsługa VIP sprawią, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy.

Wesele może odbyć się w jeden z dwóch luksusowych sal biznesowych. Ich pojemność to od 100 – 600 osób. Istnieje także możliwość podzielenia sal na mniejsze przestrzenie. Nasi event managerowie, którzy na co dzień organizują największe wydarzenia w Polsce, zadbają o najwyższy standard usług podczas Waszego wesela. 

Wasi goście na arenę mogą dostać się tunelem VIP, gdzie na czerwonym dywanie bywały największe gwiazdy ze świata sportu i show biznesu. Ponadto z sal, gdzie będzie odbywać się weselna zabawa, rozpościerać się będzie piękny widok na płytę i trybuny areny.

Dodatkową atrakcją jest możliwość skorzystania ze stadionowych telebimów, na których wyświetlać się może np. zdjęcie nowożeńców. Każdy z telebimów ma powierzchnię 54 mkw. 

Do Waszej dyspozycji jest także wielowyznaniowa kaplica. Młoda para może powiedzieć sobie sakramentalne "tak" już na PGE Narodowym, bez konieczności przemieszczenia się w inne miejsce. 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami! Email: dlaciebie@pgenarodowy.pl