Krótki przewodnik po wydarzeniach zaplanowanych na marzec 2019 (aktualizacja)

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Mimo że 3 marca pożegnaliśmy się z Zimowym Narodowym, obecny miesiąc będzie obfitował w kilka ciekawych wydarzeń, na które chcielibyśmy zwrócić wam uwagę. Oto one!

9 marca - zwiedzanie ze Stefanem Szczepłkiem
Szansa na spojrzenie na PGE Narodowy oczami osoby, która widziała niemal wszystkie mecze na tym obiekcie od 1956 roku. Stefan Szczepłek rusza ze swoją wycieczką "Znani i lubiani" o godzinie 12.00. Więcej informacji o trasie znajdziecie tutaj: wycieczki.pgenarodowy.pl

14 marca - Absolvent Talent Days
Absolutna gratka dla studentów i absolwentów poszukujących pracy, stażu lub praktyk. Uczestnicy targów będą mieli okazję poznać i porozmawiać z pracodawcami w przyjaznych warunkach, poznać topowych pracodawców z 50 różnych branż, uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach a przede wszystkim, znaleźć nową pracę.

Wydarzenie odbywać się będzie w Biznes Klubie PGE Narodowego w godzinach 10:00 - 17:00. Bezpłatne bilety możecie pobrać tutaj: www.absolvent.pl

14-15 marca - Konferencja SEMAFOR 2019
Impreza poświęcona cyberbezpieczeństwu, którą w zeszłym roku odwiedziło 500 specjalistów z branży. Uczestnicy tegorocznej konferencji spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak chronić przedsiębiorstwa przed wyciekiem i sabotażem oraz w jaki sposób przeciwdziałać działaniom szpiegowskim.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego w godzinach 9.00 - 17.00. Bilety do nabycia tutaj: www.computerworld.pl. Na hasło "PGE" otrzymacie 10% zniżki.

16 marca - trening kolarstwa przełajowego
Trening amatorów "godziny w piekle" odbędzie się w godzinach 9.00-10.30 na Błoniach PGE Narodowego od strony ul. Siwca. Trening tym ważniejszy, że już 23 marca na kolarzy czeka wyścig finałowy tego sezonu. Organizatorzy zachęcają do spróbowania swoich sił lub wspólnego kibicowania. Impreza jest bezpłatna. Więcej informacji o imprezie znajdziecie tutaj: www.facebook.com/SyrenkaCX/

16 marca - zwiedzanie ze Stefanem Szczepłkiem
Szansa na spojrzenie na PGE Narodowy oczami osoby, która widziała niemal wszystkie mecze na tym obiekcie od 1956 roku. Stefan Szczepłek rusza ze swoją wycieczką "Znani i lubiani" o godzinie 12.00. Więcej informacji o trasie znajdziecie tutaj: wycieczki.pgenarodowy.pl

24 marca - Mecz Polska-Łotwa
Zapraszamy was do wspólnego kibicowania polskiej reprezentacji na trybunach Biało-Czerwonej Twierdzy. Bilety na mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy 2020 możecie kupić w serwisie Łączy nas piłka: www.laczynaspilka.pl. Start o godzinie 20.45.

Tego dnia wycieczki po PGE Narodowym i punkt widokowy będą nieczynne.

30-31 marca - Żarcie na kółkach
Street foodowe otwarcie sezonu. Na błoniach PGE Narodowego będzie można spróbować jedzenia ze 100 food trucków, mając do wyboru ponad 500 różnych dań z kuchni całego świata. Nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12.00-21.00 (sobota) i 12.00-20.00 (niedziela). Wstęp wolny.