Zamknij

Bilety na mecz z Łotwą dostępne bez Karty Kibica!

Piłkarska reprezentacja Polski wraca do Warszawy. Biało-czerwoni rozpoczynają walkę o awans do turnieju finałowego EURO 2020, a pierwszym ich rywalem będzie kadra Łotwy. Bilety na to spotkanie są dostępne dla wszystkich kibiców – nie jest już wymagane posiadanie Karty Kibica Reprezentacji Polski. 

W minionych miesiącach podopieczni Jerzego Brzęczka mierzyli się w rozgrywkach Ligi Narodów z Portugalią oraz Włochami, a w spotkaniach towarzyskich zagrali z Irlandią i Czechami. Na początku grudnia BiałoCzerwoni poznali natomiast rywali w walce o awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Drużyna Jerzego Brzęczka w kwalifikacjach zagra z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią oraz Łotwą.

Właśnie z tą ostatnią ekipą Robert Lewandowski i spółka powalczą o punkty w pierwszym meczu kwalifikacji na własnym terenie. Po spotkaniach rozgrywanych we Wrocławiu, Chorzowie i Gdańsku, Biało-Czerwoni wracają na PGE Narodowy w Warszawie. Ich przeciwnikiem będzie Łotwa – 131. reprezentacja świata w rankingu FIFA. Wszyscy liczymy, że będzie to okazja do zaprezentowania widowiskowego, ofensywnego futbolu.

Kibiców, którzy chcieliby wesprzeć reprezentację Polski z trybun informujemy, że trwa sprzedaż biletów na spotkanie z Łotwą, które odbędzie się 24 marca o 20.45 na PGE Narodowym w Warszawie. Zakup biletów jest możliwy przez portal Łączy Nas Piłka pod adresem bilety.laczynaspilka.pl. Co ważne, nie jest wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski. 

Istnieje również możliwość zakupów grupowych na ten mecz poprzez złożenie elektronicznego wniosku w systemie biletowym Łączy Nas Piłka.

Do zobaczenia w Warszawie!