Praca od zaraz, czyli targi Absolvent Talent Days

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Tylko do godziny 17.00 trwać będą na PGE Narodowym Absolvent Talent Days - największe targi pracy i praktyk w Polsce. Nie przegapcie okazji, by zdobyć wymarzoną pracę.

Na PGE Narodowym czeka kilkuset wystawców z pięcioma tysiącami ofert pracy. Organizatorzy liczą na wysoką frekwenjcę sięgającą 8000 gości.

Na miejscu spotkać możecie Damiana Wojtaszka - Mistrza Świata z 2018 roku, najlepszego libero Ligi Mistrzów, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski, obecnie zawodnika ONICO Warszawa. Damian czeka na was przy stoisku Grupy Most Wanted. Ta targach spotkacie także Bartosza Węglarczyka, autorów VOGULE POLAND, a także pozostałych ekspertów, którzy podzielą się z wami cennymi radami z zakresu rekrutacji, personal brfandingu, marketingu czy data science.


Impreza jest darmowa, a rejestracja online zajmie wam mniej niż minutę: www.absolvent.pl/talentdays/rejestracja. Możecie to także zrobić bezpośrednio na miejscu, więc nie zwlekajcie. Czekamy na was do godz. 17.00 na PGE Narodowym (wejście bramą nr 5).