Zamknij

W oczekiwaniu na pyszności - Rozruch z Laab

30 marca rusza szósty sezon Żarcia na kółkach. To wielkie święto wszystkich miłośników food trucków i smakoszy potrwa dwa dni. W tym roku oprócz możliwości spróbowania nowych potraw pojawia się okazja do spalenia kalorii i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Klub sportowy LAAB w dniu 30 marca przygotował darmowe zajęcia dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogą spróbować swoich sił w Krav For Kids, a dorośli wziąć udział w zajęciach Trening Cross Laab i Krav Magi.

Jest to idealny sposób na sprawdzenie się w nowych aktywnościach, na które wcześniej byśmy się nie odważyli. Wysiłek fizyczny uwolni dodatkową porcję endorfin i pozwoli na spalenie kalorii, dzięki czemu korzystanie z pełni oferty food trucków będzie jeszcze przyjemniejsze.

30.03.2019
  • Krav For Kids - cykliczne zajęcia dla dzieci, godz. 10-11.30
  • Trening Cross Laab - zajęcia dla średniozaawansowanych godz. 11-12, zajęcia dla początkujących godz. 11.15-12.30
  • Krav Maga - godz. 10-11.30
Rejestracja na zajęcia nie jest wymagana. Osoby chcące wziąć udział w treningach proszone są o zabranie wygodnego stroju sportowego.

31 marca klub LAAB będzie otwarty dla odwiedzających w godzinach 9-20. Do dyspozycji gości będą trenerzy, z którymi można przeprowadzić rozmowy na temat zajęć i oferty klubu.