Zamknij

Ostatnie bilety na PZM Warsaw FIM SGP of Poland

PGE Narodowy jest dla kibiców wyjątkowym miejscem, które przynosi szczęście polskim żużlowcom. 18 maja PGE Narodowy stanie się areną zmagań PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W sprzedaży znajduje się ostatnia pula biletów na to wydarzenie.

Speedway gościł na PGE Narodowym pięć razy. Rozegrano tu cztery turnieje z cyklu FIM Speedway Grand Prix (2015 – 2018) oraz dodatkowo mecz Polska – Reszta Świata (2016). Rekordowy okazał się rok 2018, gdy Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na żywo oglądało ponad 53,5 tys. kibiców.

Śmiało można powiedzieć, że 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland znów obejrzy komplet widzów, ponieważ sprzedaż biletów jest już na końcowym etapie. W puli zostało 4600 biletów na te zawody.

Z racji na budowany tor czasowy i komfort oglądania żużla, podczas zawodów dolne rzędy siedzisk są wyłączone z dostępności dla publiczności.

Bilety na PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland można kupować przez internet, a także w punktach sprzedaży bezpośredniej Empik, STS i Kolporter.