BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2019 na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

150 marek rowerowych, premierowe Road Show "Wyścig po zdrowie" Tour de Pologne, próba ustanowienia rekordu Guinessa, Trek parada rodzinna, Strider Cup dla najmłodszych oraz plejada gwiazd sportu i liczne grono ekspertów. III edycja rowerowego expo zapowiada się rekordowo.

BIKE EXPO, które odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie, będzie prawdziwym świętem dla fanów dwóch kółek. Będziecie mogli doświadczyć przyjemności z jazdy na różnych modelach rowerów, zapoznać się z najnowszymi trendami oraz skorzystać z wiedzy i porad ekspertów.

Organizatorzy, zapowiadając prawdziwe rowerowe show, przygotowali wiele atrakcji dla gości w każdym wieku. Będzie więc rodzinna parada rowerowa wokół PGE Narodowego, zawody dla dzieci w wieku 2 - 5 lat, strefa rowerowych przygód. Dorosłym z pewnością przypadną do gustu atrakcje na płycie głównej: testy rowerów, wyścig po zdrowie, zawody mikro kolarzy, Muzeum Tour de Pologne oraz próba pobicia rekordu Guinessa przez Valerjana Romanovskiego.

Oto zapowiedź tegorocznej edycji.

Bilety wstępu najwygodniej kupić online na stronie www.bilety24.pl, choć będzie także możliwość kupienia ich w kasach na miejscu. Ceny wejściówek kształtują się następująco: 30 zł za bilet dwudniowy, 25 zł bilet jednodniowy, 19 zł za bilet ulgowy.

Szczegółowy program wydarzenia możecie pobrać tutaj: www.bikeexpo.pl

Zapraszamy!