Parking podczas 23. Pikniku Naukowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

11 maja 2019 roku na PGE Narodowym odbędzie się 23. Piknik Naukowy. W sprzedaży są już dostępne bilety na parking na błoniach, które można kupić w naszym sklepie internetowym.

W celu zapewnienia sobie miejsca postojowego na błoniach PGE Narodowego w trakcie 23. Pikniku Naukowego zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów postojowych przez internet. Sprzedaż biletów na miejscu będzie prowadzona w zależności od dostępności miejsc postojowych.

Ceny biletów na parking na błoniach sprzedawanych przez internet oraz na miejscu w trakcie 23. Pikniku Naukowego są takie same:
  • Motocykl - 10 zł
  • Samochód osobowy - 15 zł
  • Bus - 40 zł
  • Autokar - 80 zł
Bilety można kupić na stronie sklepu

Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, dlatego jedyną opcją zagwarantowania sobie możliwości skorzystania z parkingu jest wcześniejszy zakup biletów przez internet. Parking będzie czynny w godzinach 6.00 – 21.30. Wjazd na parking od strony ulic Targowej, Sokolej i Zamoyskiego. W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie także zakupienie biletów postojowych przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem parkingu.

Ponadto zachęcamy do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra oraz stacja kolejowa Warszawa Stadion. Istnieje również możliwość dogodnego dojazdu tramwajami oraz autobusami do ronda Waszyngtona. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej: www.ztm.waw.pl.

Osoby pragnące przybyć na PGE Narodowy za pomocą Warszawskiego Roweru Publicznego Veturilo mogą skorzystać ze stacji przy rondzie Waszyngtona.