Zamknij

Utrudnienia w ruchu wokół PGE Narodowego w dniach 10-14 kwietnia

ORLEN Warsaw Marathon ponownie zagości na PGE Narodowym w dniach 13-14 kwietnia 2019 roku. W związku z imprezą oraz trwającymi przygotowaniami wystąpią ograniczenia w ruchu, które mogą wydłużyć czas dotarcia do stadionu.

10 kwietnia o godzinie 22.00 z ruchu zostanie wyłączona droga wzdłuż stacji PKP Warszawa Stadion, niedostępny będzie też zlokalizowany w tym miejscu Parking Parkuj i Jedź. Dodatkowo zamknięty zostanie dojazd do bramy nr 1 oraz parking w jej okolicy. Samochody pozostawione w tych miejscach będą odholowywane przez organizatora wydarzenia.

Przypominamy, że na PGE Narodowy można dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej, w sąsiedztwie areny znajdują się stacja metra oraz przystanki linii autobusowych i tramwajowych. Prosimy, aby osoby wybierające się na stadion samochodem w dniach 11-13 kwietnia kierowały się do bramy numer 6 (od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie), którą będzie można wjechać na teren płatnego parkingu wewnętrznego. W dniu maratonu, czyli 14 kwietnia, rekomendujemy przyjazd na stadion komunikacją miejską.

Standardowa organizacja ruchu zostanie przywrócona 15 kwietnia 2019 roku od godziny 6.00.