Charytatywny Marszobieg: Galeria zdjęć

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

13 kwietnia błonia PGE Narodowego gościły uczestników Charytatywnego Marszobiegu. Osoby, które wzięły udział w wydarzeniu wsparły Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

W Charytatywnym Marszobiegu, który wystartował o godzinie 16.00 mógł wziąć udział każdy bez względu na wiek i doświadczenie biegowe. Na dystansie 1,5 km nie prowadzono klasyfikacji i pomiaru czasowego, co sprawiło, że do udziału w wydarzeniu mogły przystąpić osoby, które na co dzień nie uprawiają sportu, rodziny czy najmłodsi. Celem Charytatywnego Marszobiegu nie było bicie życiowych rekordów czy rywalizacja, ale pomoc niewidomym dzieciom.

Każdy z uczestników oprócz wniesienia opłaty startowej w wysokości 7 zł mógł przy rejestracji przekazać dodatkowe środki na tegoroczny cel charytatywny. Łączna kwota zebrana przez uczestników biegu zostanie podwojona przez Fundację ORLEN Dar Serca, dzięki czemu osiągnięcie przez ośrodek głównego celu, tj. pozyskania środków na zakup nowego sprzętu komputerowego do audiodeskrypcji, stanie się możliwe.

W galerii najciekawsze zdjęcia z Charytatywnego Marszobiegu.