Budowa toru: Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

10 maja Ole Olsen i jego duńska firma Speed Sport pojawią się na PGE Narodowym i rozpoczną się prace związane z przygotowaniami do wybudowania toru żużlowego na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Harmonogram prac Ole Olsena jest precyzyjny. Zanim około 4 tys. ton specjalnej mieszanki trafi na płytę PGE Narodowego i stworzy tor rozpoczną się prace transportowe oraz przygotowania do montażu band. Pierwsze działania na PGE Narodowym będą miały miejsce 10 i 11 maja. Firma Ole Olsena w pracach będzie wykorzystywać m.in. ładowarki kołowe, płyty wibracyjne oraz 3 i 9 tonowe walce.

Tor przejdzie test 14 maja. Odbędą się wówczas parowe zawody juniorów, po których nastąpi dalsza konserwacja toru i przygotowywanie do treningu oraz kwalifikacji, które będą miały miejsce 17 maja.

Trening i kwalifikacje (17 maj) będą mogli oglądać kibice na podstawie programu zawodów. Wejście będzie możliwe od godziny 16.30 (sektor D12/13, brama numer 2. Programy będzie można odbierać na podstawie voucherów dostępnych na stronie kupbilet.pl  lub kupić go w punkcie kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego w godzinach 13.00 – 20.00. Koszt programu to 20 zł.

Aktualnie w puli sprzedażowej biletów na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland znajduje się około1500 biletów. Dostępne są wejściówki za 69, 79, 89 zł oraz pojedyncze za 99 zł, które można nabyć na stronie kupbilet.pl/sgp2019 lub w miarę dostępności 17 i 18 maja w Punkcie Kasowym na PGE Narodowym.