Zamknij

Zobacz majowy kalendarz wydarzeń na arenie

Majowy kalendarz PGE Narodowego to mnóstwo interesujących wydarzeń o bardzo różnorodnej tematyce. Przygotowaliśmy dla Was krótki przewodnik po najciekawszych z nich. 

11 maja - 23. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik "My i maszyny"

Piknik jest jednym z największych, plenerowych wydarzeń naukowych w Europie. Co roku przed PGE Narodowym można podziwiać różnego rodzaju eksperymenty oraz doświadczenia. Piknik zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To znakomita okazja, aby poznać naukę, ukazaną jako ekscytująca i pasjonującą dziedzinę życia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej na: www.pikniknaukowy.pl

18 maja - 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

To już piąta edycja żużlowego Grand Prix na PGE Narodowym. Bilety na to wydarzenie rozeszły się w mgnieniu oka i na kilkanaście dni przed zawodami została ich bardzo mała pula. Fani "czarnego sportu" mogą jak zawsze spodziewać się wielkich, żużlowych emocji.

Więcej na: www.sgpnarodowy.pl

23-26 maja - Warszawskie Targi Książki

Trzydniowe święto dla miłośników czytania, pełne ciekawych spotkań z autorami, wystaw czy warsztatów. To największe międzynarodowe wydarzenie tej branży w Polsce, które co roku przyciąga na PGE Narodowy tłum gości. 

Więcej na: www.targi-ksiazki.waw.pl 

Ponadto przez cały maj standardowo zapraszamy Was na nasze wycieczki z przewodnikiem oraz Kartingowy Narodowy. Jesteśmy dla Was 7 dni w tygodniu!