Ruszyła sprzedaż biletów parkingowych na mecz Polska - Izrael

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

10 czerwca na PGE Narodowym reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z Izraelem. Do nabycia są już bilety parkingowe na to wydarzenie.

Dla kibiców dostępny będzie parking na błoniach PGE Narodowego. Wjazdówki są już dostępne online w naszym sklepie internetowym: www.sklep.pgenarodowy.pl. Parking będzie czynny w godzinach 6.00-24.00.

Kupując bilety postojowe przez Internet, nie tylko masz gwarantowane miejsce na parkingu, ale także oszczędzasz pieniądze.

Ceny biletów przy wjeździe na parking (w przypadku dostępności miejsc):

Samochód – 25 zł
Motocykl – 15 zł
Bus – 50 zł 
Autokar – 100 zł

Ceny biletów przez Internet (z gwarancją miejsc dla posiadaczy):

Samochód – 20 zł 
Motocykl – 12 zł 
Bus – 40 zł 
Autokar – 80 zł 

W przypadku dostępności wolnych miejsc, będzie także możliwość zakupienia biletów postojowych przy wjeździe na parking. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich dostępności, dlatego sugerujemy wcześniejszy zakup biletów postojowych w sklepie internetowym PGE Narodowego.

Zachęcamy również do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej: www.ztm.waw.pl.