Warszawskie Targi Książki: Galeria zdjęć

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

10. edycja Warszawskich Targów Książki na PGE Narodowym już za nami. Na arenę przybyły dziesiątki tysięcy odwiedzających, by poszerzyć swą biblioteczkę, wziąć udział w interesujących spotkaniach, prelekcjach i projekcjach filmowych, zdobyć autograf i poczuć wyjątkową atmosferę tej imprezy.

Tegoroczna edycja Warszawskich Targów Książki rozpoczęła się 23 maja i trwała 4 dni. Gościem Honorowym imprezy była Rumunia, z którą sto lat temu Polska nawiązała relacje dyplomatyczne. Na Warszawskich Targach Książki nie zabrakło rumuńskich twórców. Pojawili się m.in. Varujan Vosganian, laureat nagrody „Angelus” 2016 za „Księgę szeptów” i Adrian Cioroianu, autor „Pięknej opowieści o historii Rumunów”. Goście targów mogli obejrzeć m.in. trzy wystawy – „Komiksy z Rumunii”, „Transylwanię oczami polskich fotografów” oraz wystawę ilustracji do książek dla dzieci przygotowana przy wsparciu Klubu Ilustratorów w Bukareszcie.

Na targach prężnie działał również Meet Point przyciągający esportowców, fanów gier, fantastyki, kultury azjatyckiej i cosplay’ingu.

W Galerii najciekawsze zdjęcia z Warszawskich Targów Książki:

Co o tym sądzisz?